Матем 6 клас У першому мішку в 4 рази більше борошна, ніж у другому. Коли з першого мішка взяли

35 кг борошна, а з другого 8 кг, то в обох мішках борошна стало порівну. Скільки кілограмів борошна було в другому мішку спочатку?​

Ответы на вопрос

Отвечает Атепалихина Екатерина.

Ответ:

9 кг.

Пошаговое объяснение:

Нехай у другому мішку спочатку було - х кг, тоді в першому- 4х. Складемо рівняння:

4х-35= х-8

4х-х= -8+35

3х= 27

Х= 9 кг - було спочатку борошна у другому мішку