Знайти периметр прямокутної ділянки, довжина якої 300 м а ширина в 6 разів менша


Ответы на вопрос

Отвечает Пищевая Катерина.

Ответ:

Р=700м

Пошаговое объяснение:

а= 300м

b= ?, в 6раз меньше

Р=?

Р=(a+b)×2

300÷6=50м

Р=(300+50)×2=700м