Помогите с математикой пожалуйста :( 1. Довжина земельної ділянки прямокутної форми: 400м, а

ширина в 2 рази менша. Знайти площу ділянки. 2. Довжина прямокутного паралелепіпеда 160 см, а ширина: 30% довжини, висота становить 20% ширини. Знайти об'єм.

Ответы на вопрос

Отвечает Солдаева Анастасия.

Ответ:

1.

400:2=200

400*200=80000m^2

2.

160*30%=48

160*20%=32

160*32*48=245760cm^3

Отвечает Каракчиев Владимир.

Ответ:

Ответ:

1.

400:2=200

400*200=80000m^2

2.

160*30%=48

160*20=32

160*32*48=245760cm^3

Пошаговое объяснение:

зверху