Задача: Довжина прямокутної ділянки 120 м. ширина 46 м. Знайди ширину другої прямокутної ділянки

зтакою самою площею, довжина якої 80 м.

Ответы на вопрос

Отвечает Гордеева Саша.
1) 120 · 46 = 5520 (м²) - площадь первой делянки
2) 5520 : 80 = 69 (м) - ширина второй делянки
Ответ: 69 м.