Чи має корені рівняння 2x+x+2=0? А) так В) не можна визначити с) ні


Ответы на вопрос

Отвечает Кожухова Виктория.

Ответ:

А) так

Пошаговое объяснение:

2x+x+2=0

3x+2=0

3x=-2

x=-2/3