Довжина прямокутника у 3 рази більше ніж його ширина.Чому дорівнює периметр прямокутника якщо його

ширина - 10см?

Ответы на вопрос

Отвечает Имашева Ася.

а = 10 см - ширина

b = 10 · 3 = 30 см - длина

Р = (a + b) · 2 = (10 + 30) · 2 = 40 · 2 = 80 см - периметр прямоугольника

Вiдповiдь: 80 см.