Робітник виготовляє 5 деталей за 2 год 30 хв скільки хвилин він затрачає на виготовлення однієї

деталі

Ответы на вопрос

Отвечает Lukomskaya Daria.

Ответ: 30хв

Пошаговое объяснение:

2год 30хв : 5 = 150хв : 5 = 30хв

Отвечает Левицкая Даша.

Ответ:

30 хвилин

Пошаговое объяснение:

5 деталей - 2 год 30хв = 150 хв

1 деталь - х   хв

Решение

5/150=1/х

1/30 = 1/х  Перекрестно умножаем

х = 30 хвилин