9. Середнє арифметичне ДВОХ чисел, одне з яких у 3рази більше за інше,дорівнює 56. Чому

дорівнюєБІЛЬШЕ із цих чисел? *​

Ответы на вопрос

Отвечает Ахметов Ерзат.

Ответ:

84

Пошаговое объяснение:

3x - 1-е (большее) число.

x - 2-е (меньшее) число.

(3x+x)/2=56

(4x)/2=56

2x=56

x=56/2

x=28 - меньшее число.

3·28=84 - большее число.