ПОМОГИИТЕЕЕ середнє арифметичне 3 чисел дорівнює: 33,6 знайти перше число,якщо друге і третє

дорівнюють 20,5 і 31,7

Ответы на вопрос

Отвечает Култышев Данила.

х - перше число;

20,5   - друге число;

31,7  - третє число

Середнє арифметичне цiх чисел дорівнює 33,6.

Рiвняння:

\frac{x+20,5+31,7}{3}=33,6

      \frac{x+52,2}{3}=33,6

  x+52,2=33,6*3

  x+52,2}=100,8

  x=100,8-52,2

    x=48,6

Вiдповiдь:  48,6