У першій бочці води було утричі більше,ніж у другій. Якщо з першої бочки відлити 11л води, а з

другої-7л,то в першій бочці води стане в 5 разів більше,ніж у другій. Скільки літрів води було в кожній бочці спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Горячев Алексей.

Пошаговое объяснение:

1 бочка = 3х л воды было сначала

2 бочка = х л воды было сначала

3х - 11 = 5*(х - 7)

3х - 11 = 5х - 35

3х - 5х = -35 + 11

-2х = -24

х = -24 : (-2)

х = 12

1 бочка = (3х) = 3 * 12 = 36 л воды было сначала

2 бочка = (х) = 12 л воды было сначала