Визначити кількість коренів рівняння:-0,5(2b-4)=3,8-(b+1,8)​


Ответы на вопрос

Отвечает Кантамиров Алексей.

Ответ:

2=2

Пошаговое объяснение:

-b+2=3.8-b-1.8

2=3.8-1.8

2=2