На трьох шкільних ділянках було зібрано 80 кг овочів. З першої ділянки зібрано капусту, яка

становить 0,18 від всієї маси овочів капуста. З другої ділянки – морква, маса якої становить 0,55 решти маси. А з третьої ділянки зібрали столові бурячки. Яку масу столових бурячків зібрали зі шкільної ділянки?

Ответы на вопрос

Отвечает Горох Захар.

Ответ:

21,6 кг буряка

Пошаговое объяснение:

1,00 - (0,18+0,55)= 1,00-0,73= 0,27(от всех овощей)

80*0,27=21,6