Через лампу потужністю 40 Вт проходить струм 0,2 А. Який опір лампи?​


Ответы на вопрос

Отвечает Воронич Рома.

Ответ:

R=200 Ом

Объяснение:

за законом Ома R=U/I і це дорівнює 40:0,2=200

Отвечает Волков Егор.

Відповідь:

200 Ом

Пояснення:

R=U/I

R= 40/0.2=200 Ом