На трьох шкільних ділянах було зібрано80 кг овочів з першойі ділянки зібрано капусту яка становить

0.18 від всієйі маси овочів капуста з другойі діляни морква маса якойі становить 0.55 решти маси а з третьоці ділянки зіброли столові бурячки масу столових бурячків зібрали зішкільнойі ділянки

Ответы на вопрос

Отвечает Ларина Анна.

Ответ:

29,52 кг свеклы собрали с 3-го участка

Пошаговое объяснение:

Если правильно поняла, то:

Всего собрали 80 кг овощей

С 1-й делянки собрали 0,18 капусты от всей массы овощей,

со 2-й делянки собрали 0,55 моркови от оставшейся массы овощей.

Сколько свеклы собрали с 3-й делянки?

1. 80 * 0,18 = 14,4 (кг) капусты собрали

2. (80-14,4)*0,55 = 65,6*0,55 = 36,08 (кг) собрали моркови

3. 80 - (14,4+36,08) = 80 - 50,48 = 29,52 (кг) свеклы собрали с 3-го участка