Задача З пришкільної ділянки зібрали84 кг овочів. Капусти було 14 кг,морква становила 1\2

частинувсіх овочів, а решта – картопля.Скільки картоплі зібрали зпришкільноїділянки?​

Ответы на вопрос

Отвечает Котельникова Вика.

Ответ:

28 кг картоплі зібрали зп пришкільної ділчнки

Пошаговое объяснение:

84:2=42+14=56=84-56=28

Отвечает Небораков Виктор.

Ответ:

Пошаговое объяснение: 84:2=42 кг морква

42+14=56 кг морква та капуста

84-56=28 картопля