З пришкільної ділянки школярі зібрали 80 кг моркви і буряків. Морква становила четверту частину,

решта- буряки. На скільки кілограмів більше зібрали учні буряків, ніж моркви

Ответы на вопрос

Отвечает Каплунова Варя.

Ответ:

40

Пошаговое объяснение:

всього 80

морква 1/4

буряки х

1) 80*1/4=20-морква

2) 80-20=60-буряки

3)60-20=40.