1) Садівник зібрав 2 т 1 ц фруктів. З них п'ята частина - вишні, решта - черешні. На скільки більше

черешень,ніж вишень зібрав садівник? 2) Визнач правильне результат дії: 2 м 2 дм : 5 = ? 3) 2 т 1 ц : 2 = ? 4) Фермер виростив 14 ц 70 кг коренеплодів. З них третина - морква, а решта - буряки. На скільки більше кілограмів буряків,ніж моркви виростив фермер?

Ответы на вопрос

Отвечает Мирный Паша.
1. Всего садовник собрали 2100 кг ягод. Вишни из них - 2100/5=420 кг. Тогда черешни 2100-420=1680 кг. Тогда черешни садовник собрал на 1680-420=1260 кг. больше, чем вишни.
2. 220 см / 5 = 44 см = 4.4 дм
3. Всего фермер вырастил 1470 кг корнеплодов. Моркови из них -1470/3=490 кг. Свёклы фермер вырастил 1470-490=980 кг. Тогда фермер вырастил на 980-490=490 кг. больше свёклы, нежели моркови.