Велосипедист мав прдолати 75км . За першу годину він подолав 4/25шляху, ща другу подолав 6/25шляху.

Скільки кілометрів шоязу внлосипедист подолав за дві години ?

Ответы на вопрос

Отвечает Пунтак Георгий.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

75*4\25=12 км за 1 час

75*6\25=18 км за 2 час

12+18=30 км за 2 часа