У першій бригаді у 3 рази більше робітників ніж у другій .Після того як з першої бригади 15 чоловік

перевели у другу то в обох бригадах робітників стало порівну .Скільки робітників було у кожній бригаді спочатку СРОЧНо !!!! ​

Ответы на вопрос

Отвечает Аверин Саша.

Ответ:

45 робітників і 15 робітників

45-15=30(р.)

15+15=30(р.)