У першій бригаді було у 2 рази більше робітників, ніж у другій. Після того, як 15 робітників

перейшли з першої бригади у другу, то в обох бригадах робітників стало порівну. Скільки робітників було в другій бригаді?

Ответы на вопрос

Отвечает Маслова Алина.

Ответ: x = 30

Пошаговое объяснение:

2x - 15 = x +15

2x - x = 15+15

x = 30

Відповідь: 30 робітників