У першій бригаді було у 4 рази більше робітників, ніж у другій. Після того, як 10 робітників

перейшли з першої бригади у другу, в першій бригаді стало робітників у 2 рази більше, ніж у першій. Скільки робітників було у кожній бригаді?

Ответы на вопрос

Отвечает Груздева Саша.

Ответ:

60 та 15 чоловік

Пошаговое объяснение:

Нехай в другій бригаді було - х чоловіків, тоді в першій- 4х. Складемо рівняння:

(4х-10)= 2*(х+10)

4х-10= 2х+20

4х-2х= 20+10

2х= 30

З= 15 чол- було в другій бригаді

15*4= 60 чол- було в першій бригаді