у першій бригаді у 3 рази більше робітників ніж у другій .Після того як з першої бригади 15 чоловік

перевтоми у другу то в обох бригадах робітників стало порівну .Скільки робітників було у кожній бригаді ??сорочнооооо даю 20 балов з поясненням​

Ответы на вопрос

Отвечает Лентин Данила.

Ответ:

Первая бригада 45

Вторая 15

Пошаговое объяснение:

Пусть во второй бригаде будет х рабочих,тогда 3х будет во первой

После того как 15 человек из первой ушли получили 3х-15

Во второй бригаду получили х+15

Стали поровну складываем уравнение 3х-15=х+15

3х-х=15+15

2х=30

х=30/2

х=15рабочих во второй бригаде

В первой 3х

3*15=45 в первой бригаде