Спростити вираз та обчислити його значення 0.7с * 0.8 ,якщо с=0.3


Ответы на вопрос

Отвечает Звеков Андрей.

Ответ:

0.168

Пошаговое объяснение:

0.7с * 0.8 = 0.56с

0.56 * с = 0.56 * 0.3

Якщо біля якогось числа є "х" або ж буква тоді - помножити