Допоможіть. Завдання: спростити вираз і обчислити його значення при вказаномузначенні змінної: 1)

20х+7х-х-21х, якщо х-214 2)4т+2т-3т+9 якщо т=142 3) 30х+31х+32х-90х якщо х=140 4)10+5а+6а-а якщо а=11 терміново потрібно

Ответы на вопрос

Отвечает Зенкаева Азёка.
1) 20х+7х-х-21х=5х
  Якщо х=214, то 5х=214*5=1070;
2) 4т+2т-3т+9=3т+9
  якщо т=142
, то 3т+9= 3*142+9=426+9=435;
3)30х+31х+32х-90х =3х
 якщо х=140
, то 3х=3*140=420;
4)10+5а+6а-а=10+10а
 якщо а=11, то 10+10а= 10+10*11= 10+110=120