ПОМОГИТЕЕЕ!!! ПЖЖЖ НУЖНО ЗАВТРА ЗДАТЬ УЖЕЕ 1.Спростити вираз і обчислити його

значення:1.5(-2.4а+3.8в)-1.6(2.5а-в), якщо а =2;в=-3. 2.Розв'яжіть рівняння : -6( 4х-8)+ 2= 3( 8х- 7) -1 3.Доведіть, що значення виразу -3(у+7) +5(2у-1)-7(у+6) не залежить від значення у. 4 Вартість дитячої й дорослої путівок складає 1782 грн. Знайти вартість кожної путівки, якщо вартість дитячої становить 65% вартості дорослої. 5. В одному бідоні було в 2.5 раза менше молока, ніж в другому. Коли в перший бідон долили 12 л молока, а з другого вилили 33 л, то в обох бідонах молока стало порівну. Скільки молока було в кожному бідоні спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Петрова Анастасия.

Ответ:

1. 1.5(-2.4а+3.8b)-1.6(2.5a-b)=(1.5*(-2.4a)+1.5*3.8b)-(1.6*2.5a-1.6b)= -3.6a+5.7b-4a+1.6b= -7.6a+7.3b

-7.6*2+7.3*(-3)=-15.2-21.9=-37.1

2. -6*4x+(-6)*(-8)+2=3*8x-7*3-1

-24x+48+2=24x-21-1

-24x+50=24x-22

-24x-24x=-50-22

-48x=-72

x=-72/-48

x=1.5

3. -3(y+7)+5(2y-1)-7(y+6)= -3y+(-3)*7+5*2y+5*(-1)-7y+(-7)*6= -3y-21+10y-5-7y-42= -68

4. 1782/165= 10.8 (грн. в 1%)

10.8*100=1080 (грн - доросла путівка)

10.8*65=702 (грн - дитяча путівка)

5. Нехай в першому бідоні =х (л), а в другому =2.5х. Тоді х+12=2.5х-33

х-2.5х= -33-12

-1.5х= -45

х=30. (л в першому бідоні)

2.5*х=2.5*30=75 (л в другому бідоні)