Магазин продав цукерки,з яких 25% шоколадних цукерок,20%цукерок з начинкою і 22кг

карамельок.Скільки всього цукерок продав магазин?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кострыкина Виктория.

100-(25+20)=55% карамельки

55%=0,55

находим целое по его части

22:0,55=40кг всего продали

Отвечает Кабраль Марина.

Ответ:

m = 40 кг

Пошаговое объяснение:

Дано:

n1 = 25% - шоколадных цукерок

n2 = 20% цукерок з начинкою

m3 = 22 кг карамельок

n3 - ?

m - ?

n = 100%

Розв'язання:

1) n = n1+n2+n3 >> n3 = n-n1-n2 = 100-25-20 = 55% - 22 кг карамельок

2) m = \frac{m3*n}{n3}  = \frac{22*100}{55} = 40 кг - всього цукерок продав магазин