Задача 1. Іван Васильович колекціонує стародавні листівки. Його листівки зберігаються в трьох

альбомах, у яких усього 1257 листівок. У першому й другому альбомі разом 859 листівок.У другому й третьому - 850 листівок. Скільки листівок у кожному альбомі? Яку частину становить кількість листівок у кожному альбомі від загальної кількості листівок? Задача 2. У Мишка в пакеті було 30 цукерок. Коли він розклав свої цукерки, то зясувалося, що шоколадні становили 6_10 усієї кількості, 3_ 10 усіх цукерок - карамельки, а інші - льодяники. Скільки льодяників було в пакеті Мишка? На скільки шоколадних цукерок було більше, ніж карамельок? ніж льодяників?

Ответы на вопрос

Отвечает Коваль Влада.
1) 1257-850=407 (шт.)- кількість листівок у 1 альбомі;
2) 859-407=452 (шт.)-кількість листівок у 2 альбомі;
3)1257-859=398(шт.)-кількість листівок у 3 альбомі.