Потрібно було відремонтувати 149км дороги. За перший тиждень відремонтували 36% дороги, за другий

– 32%, а за третій – решту. Скільки кілометрів дороги відремонтували за третій тиждень?

Ответы на вопрос

Отвечает Комарова Полина.

Ответ:

47,68 км

Пошаговое объяснение:

Дано:

S = 149км

n1 = 36%

n2 = 32%

n = 100%

n3 - ?

S3 - ?

Розв'язання

1) n = n1+n2+n3 >> n3 = n-n1-n2 = 100-36-32 = 32 % - за третій тиждень

2) S3 = \frac{S*n3}{n} =  \frac{149*32}{100} = 47,68 км - шлях який відремонтували за третій тиждень