за першу годину турист подолав 30 % від запланованої відстані, а за другу 7/12 . Яку частину

відстані залишилося подолати туристові

Ответы на вопрос

Отвечает Жамбаева Даяна.

Ответ:

7/60

Пошаговое объяснение:

30%= 3/10

Зводимо до спільного знаменника дроби 7/12 та 3/10

Виходить: 35/60 та 18/60

35/60+18/60=53/60-подолав турист за 2 години.

1-53/60=7/60