Машина мала подолати відстань 240км за 3год. За першу годину вона проїхала 35% цієї відстані, а за

другу - 38% цієї відстані. 1) Який шлях подолала машина за першу годину? ( ... )км.2) Який шлях подолала машина за другу годину? ( ... )км.3) Який шлях подолала машина за третю годину? ( ... )км.​

Ответы на вопрос

Отвечает Богатырёв Александр.
1) 100% - (35% + 38%) = 27% - за третю годину;
2) 240 • 0,27 = 64,8 (км) - за третю годину.
Відповідь. 64,8 км
Отвечает Кравчук Максим.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

1) 240 :100 *35 = 84 км за 1-шу годину

2) 240 : 100 *38 = 91,2 км за другу год

3) 240 - 84 - 91,2 = 64,8 км за 3-тю год