2. Автомобіль їхав 2 год зі швидкістю 64,5 км/год і 3 год зішвидкістю 72 км/год. Знайдітьсередню

швидкість автомобіля.(Спочатку знайдіть відстані,ПОМНОЖИВШИ ШВИДКість на час:S=Vt)​

Ответы на вопрос

Отвечает Алютдинов Влад.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

2 години поїздки швидкість – 64,5 км/год.

3 години поїздки швидкість – 72 км/год.

Знайдіть середню швидкість автомобіля протягом усього шляху.

Рішення:

Середнім арифметичним кількох чисел називають частка від ділення суми цих чисел на кількість доданків.

Середня швидкість - це відношення шляху до часу проходження цього шляху. Швидкість руху при цьому не повинна бути постійною.

S = v * t, де

S - пройдений шлях (км),

v - швидкість руху (км/год),

t - час (год), за яке пройдений шлях S.

Vср. = (S1 + S2): (t1 + t2), км/год.

tзаг. = t1 + t2, год.

S1 = 64,5 * 2 = 129 км.

S2 = 72 * 3 = 216 км.

tзаг. = 2 + 3 = 5, год.

Vср. = (129 + 216) : 5 = 345 : 5 = 69 км/год.

Відповідь: середня швидкість автомобіля протягом усього шляху склала 69 км/год.