Запас борошна розподілили між трьома пекарьнями. Перша пекарня отнимала - 2 частини всього борошна,

2 пекарня - 3, 3 пекарня - 5. Скільки тонн одержала кожна пекарня, якщо третья пекарня одержала на 6,3 тонн більше ніж перша.

Ответы на вопрос

Отвечает Пафиков Виктор.

Ответ:

4,2 т, 6,3т, 10,5т

Пошаговое объяснение:

5х-2х=6,3

3х=6,3

х=2,1

1 п.=2*2,1=4,2 т

2п.= 3*2,1=6,3 т

3 п.= 5*2,1=10,5 т