Графік з якого наведених рівнянь проходить через точку K(-1;3)

a)3y=2x-6б)2y-8=3xв)3x=2y-5г)-x+3y=0пожалуйста очень срочнооооо​

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Поля.

Ответ:

Объяснение:

ми замінюємо задачі на окремі рівняння K(-1;3)

a)3y=2x-6

   3*3=2*(-1)-6

       9≠ -8

б)2y-8=3x

   2*3=3*(-1)

       6≠-3

в)3x=2y-5

   3*(-1)=2*3-5

      -3≠1

г)-x+3y=0

  -(-1)+3*3=0

      1+9≠0

OTBET: Графік з якого наведених рівнянь Hi  проходить через точку K(-1;3)