Запас борошна розподілили між трьома пекарнями.Перша пекарня одержала 20%, друга 30%, третя -50%

всього борошна. Скільки борошна одержала кожна пекарня окремо, якщо третя пекарня одержала на 6,3 т більше, ніж перша?

Ответы на вопрос

Отвечает Лицеринов Глеб.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Якщо пекарні одержали 20%, 30%, 50%, то можна скласти відношення

2 :3 :5. Тоді 1 пекарня отримала - 2х (т)

                    2 пекарня отримала  - 3х (т)

                     3 пекарня отримала  - 5х (т)

За другою умовою - 3 пекарня одержала на 6,3т більше , ніж перша.

Тобто різниця між 3ю і 1ю пекарнями становить 6,3т.

5х - 2х =6,3

3х =6,3

х = 2,1

1пекарня - 2х =2×2.1 = 4,2т

2пекарня - 3х = 3×2,1 =6,3т

3пекарня -  5х = 5×2,1 = 10,5т