Один з коренів рівняння x2-9x+c=0 дорівнює 2. знайдіть інший корінь рівняннядякую


Ответы на вопрос

Отвечает Трофимов Никита.

перший випадок х=2

другий випадок с=2

1) x2-9x+c=0

2*2-9*2+с=0

4-18+с=0

-14+с=0

с=0+14

с=14

2) x2-9x+c=0

x2-9x+2=0

-7х+2=0

-7х=0-2

-7х=-2

х=-2÷-7

х=0.28571428571