Обчисли довжину кола, якщо радіус кола дорівнює 4,7 дм​


Ответы на вопрос

Отвечает Кирьянова Юлия.

Відповідь:29.5 дм

Покрокове пояснення:

довжина кола обчислюється за формулою с=2*π*R=2*4,7*3.14=29.5дм