На одному складі було втричі більше шаф, ніж на другому. Коли з першого забрали 20 шаф, а на другий

привезли 14, то на обох стало порівну. Скільки шаф було на другому складі спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Царевский Тимур.

Відповідь:

17 шаф

Покрокове пояснення:

Нехай на другому складі було х- шаф, тоді на першому було 3-х.

Тоді запишемо рівняння:

3х-20=х+14

3х-х=14+20

2х=34

х=34:2

х=17(ш.)-було спочатку на другому складі.

В-дь: 17 шаф було на другому складі спочатку