На одному складі було втричі більше картоплі, ніж на другому. Коли з першого забрали 4 тони, а на

другий привезли 8 тон, то на обох складах картоплі стало порівну. Скільки картоплі було на другому складі спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Белогурова Наталья.

х тон - картоплі було на 2 складі

3х тон - картоплі було на 1 складі

(3х-4)тон - картоплі стало на 1 складі

(х+8)тон - картоплі стало на 2 складі

3х-4=х+8

3х-х=8+4

2х=12

х=6(тон) - картоплі було на 2 складі спочатку