На одному складі було втричі більше шаф, ніж на другому. Коли з першого складу вивезли 20 щаф, а на

другий пртвезли 14, на обох складах шаф стало порівну. Скільки шаф було на другому складі спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Веремеенко Ксения.

Ответ:

17 шаф

Пошаговое объяснение:

Нехай на другому складі спочатку було- х шаф, тоді на першому-3х.

Складемо рівняння:

3х-20= х+14

3х-х= 14+20

2х= 34

Х= 17 шаф- було спочатку на другому складі