На першому складі було в 3 рази більше телевізорів, ніж на другому. Коли з першого складу вивезли

20 телевізорів, а на другий привезли 14, телевізорів на обох складах стало порівну. Скільки телевізорів було на кожному складі спочатку? СРОЧНООООООООООООООООО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Ярош Женя.

Ответ:

Нехай на другому складі-х телевізорів

тоді на першому 3х т елевізорів

складаємо рівняння:

3х-20=х+14

3х-х=20+14

2х=34

х=17 на  другому складі телевизорів спочатку

17*3=51 т -на першому телевізорів  складі спочатку

Пошаговое объяснение: