Өрнектер құрастыр және олардың мәндерін тап. а) 168 794 пен 37 сандарының бөліндісін 3 есе

арттыр........... ә) 277 159 бен 47 сандарының бөліндісін 17 115 пен 815 сан¬дарының бөліндісіне кеміт.............. б) 258 000-нан 21 125 пен 65 сандарының бөліндісін кеміт......... ПОМОГИТЕ ПАЖАЛУСТА!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Голиков Сергей.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

(168794:37)*3=4562*3=13686

(277159:47)-(17115:815)=5897-21=5876

258000-(21125:65)=258000-325=257675