Три поля займають площу 124,2 га, причому 2 поле на 37,4 га більше ніж 1, а 3 поле в 2 рази більше

ніж 1. Скільки в гектарів в середньому складає одне поле?

Ответы на вопрос

Отвечает Айтмырзаева Алуа.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай перше поле має площу х га, тоді друге х+37,4 га.,а третье 2х га. Вся площа 124,2га

Складаємо рівняння

х+х+37,4+2х=124,2

4х=124,2-37,4

4х=86,8

х=86,8/4

х=21,7 га площа першого поля

Друге поле х+37,4. Підставимо значення х.

21,7+37,4=59,1 га площа другого поля.

Третье поле 2х. Підставимо значення х.

2*21,7=43,4 га третье поле.

Середнє арифметичне

(43,4+59,1+21,7)/3=124,2/3=41,4 га в середньому складає одне поле.