Три поля займають площу 124,2 га, причому площа другого поля 37,4 га більша,ніж перша площа

першого,а площа третього поля- удвічі більша,ніж площа першого.Скільки гектарів займає кожне поле?

Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.

Ответ:

х-площадь 1-го поля

х+37,4 -площадь 2-го поля

2х-площадь 3 поля

х+х+37,4+2х=124,2

4х=124,2-37,4

х=86,8:4=21,7-1 поле

21,7+37,4=59,1-2 поле

21,7*2=43,4-3 поле

Пошаговое объяснение: