Три поля займають площу 124,2 га , при чому площа другого поля на 37,4 га більша ніж площа першого,

а площа третього поля-у тричі більша, ніж площа першого. Скільки гектарів займе кожне поле? Будь-ласка дуже сильно потрібно і якщо можливо то поскорше )))

Ответы на вопрос

Отвечает Юдаева Ульяна.

Ответ:

х - площадь первого поля

х+37,4 - площадь второго

2х - площадь третьего

х+(х+37,4)+2х=124,2

х+х+37,4+2х=124,2

4х=124,2-37,4

4х=86,8

х=86,8:4

х=21,7 (га) площадь 1-го поля

х+37,4=21,7+37,4=59,1 (га) площадь 2-го поля

2х=2*21,7=43,4 (га) площадь 3-го поля

Ответ: площадь первого поля 21,7 га, второго - 59,1 га, третьего - 43,4 га

Пошаговое объяснение:

НАВЕРНОЕ ТАК