Даю 16 баллов. Помогите пожалуйста. Нужно решение. 1)Знайдіть об'єднання даних проміжків [-7;6)та

(-4;10]2)знайдіть третій член арифметичної прогресії (аn), якщо а1=-5;d=2​

Ответы на вопрос

Отвечает Маштаков Данил.
1. [-7;-4) _ (-4;-6) _ (-6;10]
2. Ан=а1+д(н-1)
Тогда а3=-5+2(3-1)=-1