Надо сдать до 13:00, помогите(((( Учень прочитав книжку, що містить 260 сторінок. Першого дня він

прочитав 40% усіх сторінок, другого 25%, а третього - решту. Скільки сторінок прочитав учень третього дня?

Ответы на вопрос

Отвечает Шевлякова Анастасия.

Ответ: 91 сторінка

Пошаговое объяснение:

260ст=100% книги

x1cт= 40% -1день

х2ст=25% - 2день

3 день = 100%-(40%+25%)=35%

х3ст= 35%

\frac{260}{100} =\frac{x}{35}\\\\ x= \frac{260*35}{100}=  91

Отвечает Корж Кирилл.

Ответ:

А 3 15 Відсотків

Пошаговое объяснение: