Учень книгу у 240 сторінок прочитав за три дня. Першого дня він прочитав 3/8 книги, а другого дня

прочитав 60% решти. Скільки сторінок прочитав учень третього дня? Пожалуйста срочно помогите!!!! Очень срочно!!! Помогите!

Ответы на вопрос

Отвечает Гвоздев Артем.

Ответ:

3/8*240= 90;-1 день 240-90=150;-що залишилось після 1 дня 60%=3/5;-60% в дробах 150*3/5=90;-2 день 240-(90+90)=60 (ст)

3 день 60 сторінок

Пошаговое объяснение: