Помогите!!! УМОВА Данило прочитав книжку за три дні. Першого дня він прочитав 9 сторінок, другого

на 2 сторінки більше,ніж першого, а третього дня -стільки ж , скільки першого дня. Скільки сторінок у книзі?

Ответы на вопрос

Отвечает Кот Наталия.
1д: 9ст
2д: 9+2ст
3д: 9ст
всього: ?ст
1)9+2=11 (ст) прочитав 1 дня
2)9+11+9=29 (ст) всього сторінок
Відповідь: у книзі 29 сторінок.