Учень прочитав книгу у 200 сторінок за 3 дні. Першого дня він прочитав 35% книги, а 2 дня - 90%

кількості сторінок, прочитаних у 1 день. Скільки сторінок прочитав учень 3 дня?

Ответы на вопрос

Отвечает Гончаров Влад.
200:100*35=70за перший день ,70:100*90=63 за другий день,200-(70+63)=67 за 3 день
Отвечает Маслов Тимур.
3д-x
(200*0,35)+(200*0,35)*0,9+x=200
70+63+x=200
x=200-133
x=67