Данило прочитав книжку за три дні. Першого дня він прочитав 9 сторінок, другого на 2 сторінки

більше, ніж першого, а третього дня - стільки ж, скільки першого дня. Скільки сторінок у книзі?

Ответы на вопрос

Отвечает Глазова Ксюша.
9+2=11 сторінок прочитав другого дня
9+11+9=29 сторінок у книзі
=============================
Отвечает Бойков Виктор.
9+11+9=29(сторiнок) это же легче не куда))))))))) 11 потому что 9+2